Бізнес у соціальних мережах

Інста Лендінги...
Наша студія готова зробити для вас графічне оформлення статей, блогів, рекламних сторінок, ІНСТА Лендингів у соціальних мереж. Вести графічно ваш блог, бізнес сторінки в соціальних мережах, а також розробка рекламних банерів для контекстної реклами в Google і Яндекс Директ. Ми графічно можемо залучити вам більше клієнтів і реалізувати найкращу конверсію.
Терміни розробки: від 1 р. дня
 
Дизайн банерів до Instagram & Facebook and Stories 

Наші роботи

Розробка дизайну банерів для контекстної реклами, рекламні банери в Facebook, Instagram і ін.

Контекстна реклама

Контекстна реклама, також звана інтелектуальної, - це розміщення рекламного матеріалу в спеціальних розділах видач пошукових машин або на сайтах партнерів рекламної системи. Контекстна реклама забезпечує ретельний підбір цільової аудиторії, найбільш зацікавленою у придбанні саме рекламованих товару чи послуги. Рекламне оголошення розміщується на сайті, схожому по тематиці з текстом самого оголошення. Текст оголошення включається в результати, які повертаються пошукачем у відповідь на запит, що містить ключові слова, ті ж, що і в оголошенні, або близькі до них за змістом. Користувач бачить тільки рекламу, до якої він сам проявив інтерес. Це дозволяє заощадити ресурси рекламодавця і націлити рекламу на тих користувачів, хто дійсно готовий стати клієнтом компанії. Припустимо, Ваша компанія вирішила позбутися запасів торішнього снігу. Ви включаєте слово «сніг» в список ключових слів, і, варто користувачеві набрати «де купити сніг?» в якості запиту до пошукової машини, як він отримує Ваше оголошення разом з результатами пошуку. Оскільки Ваша пропозиція повністю відповідає інтересам користувача, він із задоволенням піде по запропонованому посиланню і виявиться на сайті Вашої компанії.
Використовувати контекстну рекламу може будь-яка компанія. Цей маркетинговий метод ефективний в необмеженій безлічі ситуацій. Найбільш очевидна дієвість контекстної реклами для підприємств малого та середнього бізнесу. Адже контекстна реклама доступна в фінансовому відношенні і забезпечує безпосередній зв'язок покупця з постачальником цікавить його товару або послуги. Найпоширеніша область застосування контекстної реклами - стимулювання продажів (ефективний пошук нових клієнтів), однак, творче її використання можливо і при розкручуванні бренду, і для просування нових товарів і послуг.
Справедливості заради треба зауважити: інтернет-реклама - не панацея і повинна поєднуватися з іншими способами просування. Все ж, ретельно продумана і спланована кампанія призведе до успіху і в цьому випадку. Досить орієнтуватися на лікарів, які обслуговують цю демографічну групу. Адже вони часто звертаються до ресурсів мережі. Наприклад, коли проводять дослідження.
Замовити