Дизайн та розробка сайтів будь-якої складності

Веб-дизайн | Landing page

Ми прихильники чистого дизайну. При розробці дизайну сайту намагаємося створити інтуїтивний інструмент продажів або зручний засіб комунікації. Допомагаємо проявити цінності бренду, продемонструвати комерційні пропозиції і проявити сильні сторони продукції. Ми робимо стильні односторінкові Landing Pages сайти (посадочні сторінки), які активно використовуються в якості сайтів-візиток і промо-сайтів. Так само розробляємо дизайн інтернет-магазинів.
Так само ми прінмаем замовлення на повну розробку сайтів, ПІД КЛЮЧ!
Срок разработки: от 14 р. дней
Описание изображения
 

дизайн сайту

Дизайн сайту має важливе значення, так як безпосередньо пов'язаний з кількістю відвідувань, іміджем (компанії, проекту або приватної особи), а також з рівнем реалізації продукціі.Перед програмуванням сайту створюється його графічний макет, його зовнішній вигляд у вигляді статичного зображення. На основі заповненої Замовником Брифу на розробку втілюється візуальна ідея сайту. Опрацьовуються основні сторінки, починаючи з розробки головної сторінки і закінчуючи сторінкою з контактами.
  • Заповнення Брифу на розробку  
  • Створення головної сторінки (як правило дизайнери студії роблять 3 варіанти)  
  • На основі обраної концепції опрацьовуються внутрішні сторінки.
Кількість розроблюваних внутрішніх сторінок залежить від складності сайту і завдань, що стоять при його разработке.После затвердження дизайну всіх сторінок, макет надходить програмістам в відділ верстки, де статичне зображення перетворюється в повноцінний робочий інструмент.До або під час розробки дизайну сайту з нашого боку можлива поява рекомендацій щодо поліпшення, які можуть мати значні відступу від Брифу, але які розкриють краще побажання замовника. В цьому випадку Бриф переписується співробітниками нашої студії і перезатверджуватися у заказчіка.Дізайн сайту не передбачає розробку фірмового стилю і логотипу компанії. Як правило, дизайн сайту спирається на існуючий фірмовий стиль. У разі відсутності фірмового стилю або логотипу, рекомендуємо розробити його в нашій студії до початку роботи над сайтом.

ФІКСОВАНИЙ "АБО" ГУМОВИЙ

При розробці дизайну сайту бажано відразу визначитися який тип сайту Вам потрібен - "фіксований" або "гумовий". "Фіксований" сайт має певну ширину, що не змінюється при зміні дозволу монітора (на широкому моніторі по обидва боки сайту залишаються заповнені порожні поля). "Гумовий" сайт має динамічно мінливу структуру, що заповнює весь екран монітора при будь-якому разрешеніі.Каждий варіант має сильні і слабкі сторони - "фіксована" верстка зручніше для читання текстів (більшість сайтів є "фіксованими"), а "гумова" верстка хороша для великих порталів та інтернет-магазинів, коли потрібно максимально ефективно використовувати простір для одночасно великої кількості інформації.

терміни розробки дизайну

Розробка дизайн-макету однієї сторінки займає від 3-х до 10 днів. Терміни залежать від поставлених завдань, обсягу розробки і методів, використовуваних при розробці дізайна.Прі розробці багатосторінкового сайту спочатку розробляється головна сторінка, стверджується, а потім розробляються внутрішні або спільні сторінки для всіх розділів, або кожна сторінка вирішується індивідуально. Залежно від обсягу по розробці, термін може доходити до декількох месяцев.Хочется відзначити, що в своїй роботі дизайнер обмежений регламентом, спирається на розроблене Технічне завдання, яке описує всі елементи сайту, і на розуміння процесів HTML-верстки, яке на наступному етапі полегшить роботу з програмування.
 

Наші роботи