Потрібен 3D Design? Ми вам допоможемо!

ДИЗАЙН ВИСТАВКОВИХ конструкцій

Участь у виставці - відмінна можливість для кожної компанії презентувати свій асортимент продукції потенційним споживачам, замовникам або партнерам. Першим і одним з найважливіших кроків при підготовці до виставки є розробка стендов.Качественний і красивий дизайн виставкових стендів гарантує Вам не тільки відмінну презентацію компанії та її конкурентних переваг, а й залучає нових споживачів, зміцнює репутацію компанії, її позиції на ринке.Виставка - це ефективний спосіб просування компанії і прекрасна можливість зав'язати бізнес-контакти, для цього важливо грамотно піднести компанію або бренд аудиторії. Досить часто можна помітити, що близько одних стендів набагато більше відвідувачів, ніж у інших. Секрет популярності цих учасників виставки простий - професійне оформлення виставкового стенда.Дізайн стенду для виставки впливає на кількість відвідувачів, які зацікавляться вашою компанією. На виставці ви розповісте про свій бренд за допомогою стенду.
Дизайн виставкових стендів

Виставковий стенд - це Ваша візитна картка на виставці. Дизайн виставкових стендів безпосередньо визначає, яким буде обсяг продажів і скільки нових покупців завоює компанія. Крім того, він формує імідж компанії, робить її більш впізнаваною на тлі конкурентних фірм і є ефективним інструментом реклами. Креативний дизайн стенду для виставки грамотно реалізує основні маркетингові концепції бренду і привертає увагу великої кількості відвідувачів виставкі.Еслі Ви хочете брати участь у виставці, так щоб воно окупилося і виправдало Ваші надії, зверніться до професіоналів в сфері оформлення виставкових стендів.

Дизайн-проект виставкового стенду включає наступні елементи:

  • Мобільні стенди;
  • Рекламні поверхні;
  • Стелажі і полки для викладки продукції компанії, вітрини;
  • Столи для роботи з клієнтами;
  • POS-матеріали (рекламні буклети, брошури, каталоги фірмової продукції і т.д.

Дизайн стенду для виставки повинен бути грамотним і продуманим до дрібниць. Спонтанний підхід тут неприпустимий. Важливо враховувати кожну деталь - колірну гаму стенду, шрифти, раціональне розташування стелажів і полиць, геометрію стенду і ін. Такий підхід до вибору колірної гами, як наприклад, заснований на психологічному значенні кольору не завжди доречний. Зелений колір - приємний для сприйняття і заспокійливий, вказує на стабільність і надійність компанії; червоний колір - колір сили і могутності; величезні літери - привертають увагу. Такий хід міркувань не застосовний до розробки дизайну стенду для виставки, тому що такі рішення можуть тільки відлякати відвідувачів.
Замовити