Дизайн упаковки та етикетки

Вдалий дизайн упаковки може значно підвищити обсяг продажів. Намагаємося робити стильний, яскравий, мінімалістичний дизайн, що привертає увагу. Сучасна упаковка поєднує в собі цілий ряд функцій - охоронну, рекламну, інформаційну. Грамотна розробка упаковки цільової аудиторії дає уявлення про привабливих аспектах товару, про користь, змісту, якості та про фізичних свойствах.Разработка упаковки вимагає творчого підходу, знання психології та досконального розуміння технології виробництва.
Терміни розробки: від 3 р. днів
Описание изображения
 

Розробка каталогів

Часто разом з розробкою упаковки і етикетки замовляють розробку каталогу для своєї вже оновленої продукції. Так само ми можемо для розробки каталогу зробити постановочну фотосесію товарів, щоб Вам продукт виглядав ще соковитіше. Так само Ви можете замовити у нас і друк. Замовляючи наші послуги, Ви економите свій час і кошти і при цьому не втрачаючи в якості.

ДИЗАЙН УПАКОВКИ - ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖУ

За даними статистики, більшість покупок здійснюються імпульсивно і емоційно. На таке, з першого погляду не логічне поведінку, ключовий вплив надає форма і дизайн упаковки. Оригінальний креативний дизайн служить в першу чергу ідентифікації товару, і в другу є інструментом залучення покупців. Упаковка відноситься до маркетингових інструментів, здатним вплинути на підвищення продажів. До сильних властивостями упаковки можна віднести трансляцію достоїнств і переваг продукту, а також те, що вона є одним з носіїв цінностей бренду компанії-проізводітеля.Современная упаковка поєднує в собі цілий ряд функцій - охоронну, рекламну, інформаційну. Грамотна розробка упаковки цільової аудиторії дає уявлення про привабливих аспектах товару, про користь, змісту, якості та про фізичних свойствах.Разработка упаковки вимагає творчого підходу, знання психології та досконального розуміння технології виробництва.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ УПАКОВКИ?

В нашій студії розробка дизайну упаковки залежить від завдання, виду продукції, для якої потрібна розробка, термінів виготовлення (при терміновому замовленні діє система підвищувальних коефіцієнтів), і кількості розробляємих концептів (при розробці серійної продукції діє система знижок).
 

Наші роботи