Розробка дизайну виставкової продукції та зовнішньої реклами

Ми ставимося до розробки зовнішньої реклами і виставкової продукції, як до ефективного інструменту розвитку бізнесу. У нас великий досвід розробки зовнішньої реклами та виставкових стендів, автобрендірованія, розробки плакатів для святкових заходів, систем візуальних комунікацій.
Срок разработки: от 2 р. дней
Описание изображения
 

Наші роботи

ВІЗУАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО СПОЖИВАЧІВ З ВАШИМ БРЕНДОМ

Під терміном "зовнішня реклама" (outdoor) розуміється будь-яка візуальна інформація, що розміщується на різних носіях, розташованих на відкритій місцевості, включаючи окремостоячі конструкції, зовнішні поверхні будівель, а також зовнішні поверхні транспортних средств.Налічіе зовнішньої реклами є звичним і в якійсь мірі невід'ємним атрибутом сучасної цивілізації. Жителя мегаполісу оточує незліченна кількість різноманітних табличок, вивісок, світлових коробів і рекламних плакатів, які спочатку покликані привернути увагу городян, але далеко не завжди вирішують поставлені задачі.Прі допомоги зовнішньої реклами ми вирішуємо різні візуальні завдання: іміджеві, рекламно-інформаційні та вказівні-напрямні При розробці зовнішньої реклами дизайнери студії враховують закони візуального сприйняття і роблять рекламні повідомлення, орієнтовані на певну аудіторію.Вибор форми подачі Щоб отримати інформацію залежить від безлічі факторів, пов'язаних з поставленим перед дизайнерами студії задачей.Прі створенні зовнішньої реклами ми створюємо яскраві образи і намагаємося враховувати: орієнтованість на конкретного споживача, фірмовий стиль компанії, дотримання норм етики і культури сучасного суспільства, і т.д.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ФОРМАТИ, що повинні застосовуватися В ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Розміри (висота і довжина) рекламного зображення називаються форматом рекламної поверхні. Мережеві рекламоносії в переважній більшості мають стандартизовані формати, що дозволяє виготовляти рекламні зображення (постери) стандартних розмірів. Найбільш поширеними форматами рекламоносіїв є:
  • 6,0х3,0 м (білборд (рекламний щит))
  • 1,2х1,8 м (сіті-формат)
  • 1,4х3,0 м (Піллар)
  • 3,7х2,7 м (сітіборди)
  • 4,0х12,0, 5,0х15,0 м (суперсайт)

СКІЛЬКИ КОШТУЄ І ЯК ШВИДКО ВІДБУВАЄТЬСЯ РОЗРОБКА ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ В НАШІЙ СТУДІЇ?

Ми можемо вирішувати складні завдання, поставлені замовником перед нами. Ціна за розробку зовнішньої реклами розраховується індивідуально, а терміни розробки залежать від складності поставленого задачі.Сделать замовлення або уточнити необхідну інформацію Ви можете зв'язатися з нами як через онлайн чат, так і через розділ контакти будь-яким зручним для вас способом. Будемо раді стати для Вашої компанії постійним партнером, який випускає якісну візуальну продукцію.